Telefon: +90 216 527 99 00
E-posta: info@thecitysuites.com.tr
İSTANBUL’UN ANADOLU YAKASIYLA TANIŞIN

BAĞDAT CADDESİ

Moda nereden takip edilir derseniz, İstanbul için Bağdat Caddesi ilk cevap olacaktır. Kızıltoprak’tan başlayan bu renkli cadde, alışverişin yanı sıra şık restoranlarda lezzetli yemekler yemek isteyen ve sahilde huzurlu bir yürüyüş yapmak isteyen herkesin en çok tercih ettiği yerlerden biri.

Alışveriş merkezlerini, ünlü restoran zincirlerinin şubelerini, şık kafeleri, sağlık, güzellik ve estetik merkezlerini,  lüks otomobil galerilerini, ünlü spor markalarının şubelerini ve ev dekorasyon markalarının mağazalarını bulabileceğiniz bu cadde, eğlence hayatıyla da tüm İstanbulluları kucaklıyor.

KUZGUNCUK

Üsküdar’ın küçük ama çok renkli semti Kuzguncuk, günü huzurlu geçirmek isteyenler için mükemmel bir tercih! Tarih boyunca farklı kültürlere ve dinlere kucak açan Kuzguncuk; İstanbul’da göreceğiniz hiçbir yere benzemiyor. Renkli evleri, entelektüel ambiyansı ve şirin kafeleriyle çok sevilen televizyon dizilerine de ev sahipliği yapan bu nostaljik mahalleye, aynı zamanda boğazın harika görüntüsü eşlik ediyor.

Atakent Mah. Akdeniz Cad. Muammer Aksoy Sok. No:4 Ümraniye / İstanbul
T: +90 216 527 99 00 F: +90 216 527 99 04 info@thecitysuites.com.tr